Рятувальники місцевої пожежної охорони провели экскурсію для
школярів.
06.06.2019р відбулася пізнавально-розяснювальна екскурсія для дітей із пришкільного табору Рашівської зош I-III ст. Основна мета заходу-- це навчити дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності,розповісти про причини виникнення пожеж та як діяти при виникненні різних надзвичайних пригод.Вогнеборці розповіли дітям про роботу пожежних підрозділів і провели показовий виїзд на пожежу. Усім охочим дали змогу приміряти бойовий одяг пожежного та на мить відчути себе спавжнім рятувальником.

Рашівська місцева пожежна охорона успішно працює. Пожежники плідно працюють і рятують наші села і прилеглі території не лише від пожеж, а і від різнихі надзвичайних подій (викачка затоплених підвальних приміщень, визволення транспорту, що потрапив у снігой полон і т.п.) І самі завжди на поготові і інших мешканців села інструктують. Вони регулярно проводять протипожежні навчання з дорослими та дітьми. Навіть наші найменші мешканці вже знають як не порушувати протипожежну безпеку.

МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА У РАШІВЦІ ГОТОВА ЗАХИЩАТИ ЛЮДЕЙ ВІД ПОЖЕЖ

У Рашівці офіційно запрацювала місцева пожежна охорона. Жителі одразу кількох сіл, які знаходяться на значній відстані від районного центру, тепер можуть розраховувати на швидку та якісну екстрену допомогу!

 

Для того, щоб втілити проект в життя спільно із Рашівським сільським головою Володимиром Омельченком домовилися об’єднати зусилля трьох сільських рад: Рашівської, Харківецької та Лисівської і подати заявку на обласний конкурс програм розвитку місцевого самоврядування. Нам вдалося одержати перемогу на конкурсі, тож ці сільради виграли пожежний автомобіль. Це був перший крок до створення місцевої протипожежної охорони.

Далі для створення МПО було виділено понад 300 тисяч гривень із обласного бюджету. Також гроші виділили бюджету з місцевих бюджетів Рашівської, Лисівської та Харковецької сільських рад.

Дякуючи міжнародним партнерам GIZ знайшли 500 тисяч гривень для придбання рятувально-пожежного спорядження. За кошти районного бюджету (60 тисяч гривень) було придбано 10 камер і комплекс для відеоспостереження.

Протягом цього року активно ремонтували та облаштовували приміщення під майбутню МПО, в якому раніше розташовувалося пожежно-сторожова застава місцевого підприємства. І нарешті – все готове для того, щоб місцева пожежна охорона запрацювала!

 

Це приклад того, як об’єднуючи зусилля, можна вирішити велику спільну справу!

8 грудня разом із керівником Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимиром Салогубом, Рашівським сільським головою Володимиром Омельченком, представниками Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується DeutscheGesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарасом Журавлем та Вячеславом Толковановим ми відкрили у Рашівці пункт місцевої пожежної охорони.

Відтепер наряди із 2-х рятувальників цілодобово чергуватимуть для оперативної допомоги населенню та гасіння пожеж у селах Рашівської, Харківецької та Лисівської сільрад.

З наступного року плануємо ще посилити особовий склад і технічне забезпечення.

 

На базі пунктів місцевої пожежної охорони найближчим часом планується створення потужного центру безпеки громадян. До структури входитимуть ще й відділ охорони громадського порядку та швидка медична допомога . Плюс автопатруль, який також працюватиме цілодобово.

Розгляд та врахування пропозицій громадськості щодо ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ документу державного планування «Генерального плану села Рашівка Гадяцького району Полтавської області»

Download
Заява СЕО - Рашівка.pdf
Adobe Acrobat Document 458.1 KB

Село Рашівка